| Khrys98 a întrebat:

am descarcat metin2 arena dar in timp ce il instalam nu imi mai aparea desktopul si vreau sa stiu daca e temporar(cat timp se descarca) sau nu va disparea pana nu voi sterge jocul.

1 răspuns:
| Jeryko a răspuns:

Stai calma nu e nmc legatura cu jocul tot cei de facut e ca tu sa inchizi tote aplicatile care le folosesti in timpul isntalarii si sal istnalez sau daca face la fel apasa ctrl+alt+delete si apasa la new si scrie explorer.exe sau daca nu lasa-l sa se termine de isntalat si vezi dupawinking