| alex2018 a întrebat:

am descarcat metin2yoneis am si cont dar am bugat itm. Unde se gaseste debugatorul sau cum fac sa il gasesc? Va rog frumos dau funa + vot TPU va rog frumos daca stiti

Răspuns Câştigător
| Said16 a răspuns:

Pai.
mai nou e si in oras la albastrii din cate stiu
sau la albastrii in josul mapei pe acolo
daca te intereseaza am de vandut iteme pe yoneis : navidad, mistica, exca, 3x anos, akatsuky
daca te intereseaza da-mi un pm

| alex2018 explică (pentru Said16):

Pai daca poti sa imi dai linkul de descarcare v5.5 la metinyoneis ca asa ma intereseaza.C um te cheama pe metinyoneis?

6 răspunsuri:
| Said16 a răspuns:

Http://metinyoneis.com/index.php
server pvp
momentan numai joc niciun metin2
daca te intereseaza itemele astept pm aici

| alex2018 explică (pentru Said16):

Da vreau dar eu am cerut v5.5 la descarcare asta e v6.5

| alex2018 explică (pentru alex2018):

Da ma intereseaza itemele tale

| alex2018 explică:

Imi dai linkul cu metinyoneis ca sa il descarc ca l-am sters din greseala. Te rog frumos

| alex2018 explică:

Daca poti te rog sa imi trimiti versiunea v5.5