| xbastanu a întrebat:

Am facut un server de cs 1.6, dar problema este ca nu se pot conecta playerii pe el. sv_lan este 0, firewall e dezactivat si am incercat sa fac port forward la router-ul meu D-Link dir 615, dar nu stiu ce trebuie sa pun la public port, private port si traffic type.

imi apare asa : http://postimg.org/image/bpgh0oi8r/e523fac9/

dar nu stiu cu ce sa completez..Care stiti va rog frumos sa ma ajutati. Nu vreau nu stiu ce site-uri, as vrea sa imi explicati voi.

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Completezi asa:
Nume: HLDS
Public Port: 27005~27015
IP Adress: 192.168.1.100 (sau ce IP ai alocat la PC-ul tau)
Private Port: 27015