| SebiE30 a întrebat:

Am FIFA 12 cumparat de mult am bagat product code atunci si a mers jocul.De atunci,am schimbat windowsul si cand sa instalez origin si jocul mi-a cerut product code, l-am bagat corect si mi-a spus ca este deja folosit.Contul de origin nu il mai stiu si am facut altul.La fel si e-mailul.Pot primi un product code nou? URGENT! Funda

1 răspuns:
| RoBoTYTRoNaLdO123 a răspuns:

Pai matinca daca pui acela email nu merge trebuie matinca alt email sau nu stiu eu asa am facut aveam aceeasi problema si am pus alt email si merge sper ca am fost de ajutor