| Ionut_Tufix_1987 a întrebat:

Am instalat metin2 ETH si cand dau sa il deschid imi arata o eroare si zice : This application has failed to start because python.dll was not found. Re-installing the application max fix this problem. cum o pot rezolva sa intru pe metin?
Raspunsul care ma ajuta sa rezolv problema ii dau funda.

2 răspunsuri:
| PoganR a răspuns:

Poti reinstala jocul sau descarci de pe internet acel fisier ''python.dll''
Dai FUNDA?

| COman_Ionut_1997 a răspuns:

Cauti pe google python.dll si din cate imi aduc aminte trebuie sa il bagi in folderul unde este aflat metinul.