| FyZz a întrebat:

Am instalat un router tp-link in calculator. iar acum am altul mai bun si vreau sa-l bag. Dar imi spune ca am deja un router instalat. Cum fac sa-l dezinstalez pe primul? In control panel nu gasesc. sau in program files.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Routerele gen tp link (daca te referi la unul din acesta http://2.bp.blogspot.com/......300-01.jpg ) nu se instaleaza, ele doar se monteaza si configureaza. Daca e ceva gen poza de mai sus trebuie doar configurat ca si primul, cu aceleasi setari, atata tot.