| vanhelsing689 a întrebat:

Salut tpu.Am L.O.L si ma tot scoate din meciuri, mi se incarca greu cand vreau sa intru intr-un meci si altele.Cine stie cum sa-l fac sa-mi mearga perfect sa ma jute...sau daca stiti un site de programe pentru jocuri bune.Dau funda

1 răspuns:
| Seby52 a răspuns:

Poate ca ai prea multa memorie si de accea merge greu! Incearca sa iei CCleaner care iti sterge tot ce tine de net ( cookies, istoric...s.a) dar poti incerca sa faci o formatare a partitilor!