| Lordutu53 a întrebat:

am luat minecraft si cand vreau sa intru pe un server imi zice sa ma loghez si daca imi puteti spune cum sa ma inregistrez ca sa ma pot loga cu /register.

1 răspuns:
| aby1234 a răspuns:

Scuza-ma dar nu trebuie sa te inregistrezi pe 1 site anume si iti pui numele de cont care vrei sal ai tu si pas al tau si daca vrei sa intri online intri la multiplayer si scrii acolo sv si dai intra joc cu singura conditie ca adminu sv sa aiba sv pornit. sper sa te ajutewinking Bafta!