| Rollwo a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am facut un video pe SA:MP in 7 parti cu Fraps si vreau sa il fac intr-o parte ( ma rog adica sa il editez si sa il pot posta ). Problema e ca eu am vrut sa lucrez cu Movie Maker si nu mi se incarca video-ul! Adica se aude vocea mea dar cand dau drumul la video se vede imaginea alb negru, bleu... nu e problema de calitatea video-ului, am Windows7, am incercat sa dau la Propriets sa schimb in mai multe programe (VLC, Media player, BS player, Windows player ) Si nu merge! Va rog. daca e problema de program. dati-mi si mie mai multe programe, sau ziceti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| AndreiDamian1 a răspuns:

Inceraca Sony vegas. este foarte bun. numai ca este trial. poti sa pui logo... http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro. Funda?