| Swagers a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent... Mi-am instalat jocul My Talking Angela si mi-am cheltuit toți banii pentru diferite lucruri in joc. Cum pot sa fac mulți bani rapid si ușor in My Talking Angela? Pllllzzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la setari data si ora si pune ziua urmatoare...vei primi recompensa zilei urmatoare si tot asa, apoi revi la ziua actualawinking

2 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Păi poți să faci faza cu data și ora. Efectiv o schimbi și apoi vei primi niște bani, sau poți să cumperi poțiune pentru foame. Îi dai de mâncare și apoi îi dai poțiunea ca să-i fie iar foame. Astfel trebuie iar să o speli, cureți și faci level. Deci, primești bani.

| BaiatulSecret29 a răspuns:

Il am si eu pe tableta dar nnu i-am cheltuit dar ca sa faci bani rapid joaca un joc.
Funda? Ca asta cred ca e tot ce poti face.