| emymafiotu a întrebat:

am nevoie de un FISH BOT pentru un metin2 private, dar problema este ca vr sa il injectez(cu un injector logic) si nu gasesc, metinul pe care vr sa il injectez are un antivirus care imi sterge fiecare folder pe care il pun acolo cand deschid metinul, cine ma ajuta cu un fishbot care se injecteaza si sigur sa mai si mearga( dau fundă)

1 răspuns:
| nda a răspuns:

Copiaza fiserul fishbot.dll in folderul metin2, redenumesti fisierul fishbot.dll in fishbot.mix si deschizi jocu normal. daca nu merge atunci deschide jocu cu un starter(gasesti pe net).