| mariusaur a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, de ceva timp imi tot apare o eroare cu "Microsoft Visual C++" si scrie ceva de genu` "floating point support not loaded", imi apare la aproape orice program, joc, etc... Am incercat o gramada de solutii dar fara folos. Am curatat registrii, am instalat cele mai noi versiuni de c++ si net framework, am folosit antivirusi si alte programe de imbunatatire a sistemului si incele din urma am reinstalat windowsul de nu stiu cate ori. Ma poate ajuta cineva? Funda!winking Yahoo! id: justme.mariusik Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| 1Alexutzu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=84l_WIwHwfg urmeaza tutorialul

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat