| Cotofana_Teodora_1994 a întrebat:

am niste coduri de membership pentru animal jam si nu stiu cum sa le folosesc. ma puteti ajuta?

P.S. :cine raspunde primul va primi un cod de la mine!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai si mie un cod? TE ROGGG! De cand eram mica imi doream si eu unul...Mai ales sa fiu member, dar nimeni nu-mi dadea sad

| Di7 a răspuns:

Pai uite...du-te pe pagina animaljam.ro; dupa aceea du-te sus la membership., acolo poti sa te faci member., langa mai sus scrie,, gift codes'' apasa acolo si intodu codul, dar nu uita inainte sa fi logat. sper ca te-am ajutat! happy Poti sa imi dai si mie un cont membership te rog frumos? big grin

| akon100 a răspuns:

Cauta pe jos pe undeva si trebuie sa existe ceva de genul redeem code big grin

| laluta a răspuns:

Pai
1) intri pe o adresa care ti-o voi da cand imi dai codul.
2) iti voida un cod pentru deblocare. tot cand imi trimiti codul.
3) dai pe cod.
4) iti va aparea un patrat. acolo vei pune urernameul si parola.
5) gata e deblocat.
P.S daca ai un cont NEAPARAT member sa mi-l dai aici. nu voi shimba parola sau ceva, iti voi da datele acum pe TPU.
ca sa-mi dai contul scriemi un mesaj pe imeilul lalylaluta@yahoo.com
oferta ieste de maxim 3 zile. da ca nu... nu mai fac nimic. adica nu-ti mai spun