| KappaYT a întrebat:

Am o intrebare, cautati GM/Helper/MOD pe sv vostru de metin2?
ma pricep am o experienta foarte buna si sunt prietenos cu playeri am 14 ani. Daca aveti nevoie de ori ce grad pe sv vostru contactati-ma, lasati comment si va dau eu skype.

2 răspunsuri:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Daca ajuti la pipularea serverului iti dau GM cu grad Implementator.
Cauta-ma pe Facebook Metin Overthelimit, daca chiar esti interesat.

| Shdudhs7s6sz5w6qjw a răspuns:

Crede-mă, este greu de găsit + că îti stoarce timpul. Dacă nu ai 18 ani te bagă decât pămpălăii. Poate îti poti crea un server, dar vezi că hostul costă bani. Sper că te-am ajutat, dar btw poti dona bani pe un privat pentru mod, minimul este de 5 euro happy