| Nick2012 a întrebat:

am o întrebare, ce metin2 îmi recomandaţi?

Răspuns Câştigător
| RaZoR2 a răspuns:

Metin2 Apollo, Hiroko, Drugs, Energy, ValMondial...si daca mai vrei cauta pe google TOP 100 metine si iit da siteuri cu metine.Bafta!

4 răspunsuri:
| V1sL0w a răspuns:

4metin.ro

| 404namenotfound a răspuns:

Metin2Ro sau daca preferi servere private, incearca Metin2X, Metin2TIM, Metin2GX, Mondial, 4YoursMt2. Bafta!

| PufoshenienexT a răspuns:

Depinde pot sa iti dau o multime vr sa cresti repede Apollo, Ozeronsi ca sa cresti greu Metin2Rosau europeanBafta uite ati dau si cont pe apollo flocoshenie si parola managerit
Bafta//

| xMonikutzAx a răspuns:

Ce zici de metin2 M5( e pvp) sau metin2Shadows.