| xXAndr3iyXx a întrebat:

am o intrebare. Cine stie cum se face craft pe 4Story as dori sa imi spuna si mie in detalii ce imi trebuie, unde sa ma duc, cum sa fac etc pentru a face iteme craft.
va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| roberto15100 a răspuns:

E usor, sunt 2 crafturi in derion si 2 in gor si inca 2 la fiecare npc de crafturi.
Npc-ul din Derion e pe langa npc-ul unde se fac punctele bonus si ala din gor e pe langa fierar. E usor sa faci o armura craft, doar trebuie sa iei materialele care le vezi la npc-uri care fac crafturile si dupa ce ai toate materialele te duci la npc din nou si o sa vezi un buton unde scrie produce. Da pe el si ai craftu. Materialele le iei mai usor de la licitatii. Noroc!

1 răspuns:
| xXAndr3iyXx explică:

Multumesc singurul inconvenient este cu unele materiale ce se obtin mai greu dar macar stiu unde sa o fac happy