| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Cum pot sa stau ON pe Facebook, fara sa ma deconectez?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca sunt pe mobil?

| Alin_Spanu_1997 a răspuns:

Salut daniel!
Prima data, intra pe facebook, da-ti log out, log-in din nou si bifeaza casuta de mai jos -- keep me logged in --, dai ok sa te poti loga, si gata =D
-Tine Minte- Daca dupa ce ai facut asta, intrii din nou pe facebook si tot nu esti legat, browserul tau este de vina, sau ai instalat ceva ce ti-a adaugat un ad sau what ever, ceva ce sa-ti blocheze conturile pentru a sta active.
O zi buna sa ai!