| mishi221 a întrebat:

am o intrebare daca vrei sa te bagi pe youtube pe un joc minecraft(de exemplu) cu un prieten si amandoi aveti microfon cum faceti sa vorbiti in video unul cu celalalt prin ce program pentru ca am facut videouri doar o data cu un prieten si nu a iesit bine si in caz de filmez cu bandicam deci cum fac sa i se auda microfonu?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Foloseste skype, sau team speak.

| S8N a răspuns:

D4ny4WIN serios? Spam? Si pentru intrebare:
Daca ai Bandicam vorbiti pe Skype si da sonorul la maxim. Daca tot nu se aude atunci spune-i sa vorbeasca mai tare. Sper ca te-a ajutat.

| D4ny4WIN a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info