| SoboX a întrebat:

am o intrebare dati-mi si mie un site cu hack transformice in care sa zbor sau sa merg rapid si sa mearga pe cont. Funda sa castige cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| mihnulet a răspuns:

Uite.cheat enige este cel mai potrivit pentru jocuri. odata descarcat scrie pe internet jocul respectiv si la sfarsit code cheat enige si fai ce iti spune(asta este valabil DOAR pentru jocurile offline).

1 răspuns:
| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Fara suparare dar ala e un joc destul de foarte banal dc ai vrea un hack pentru el? E online pe browser nu cred ca gasesti hack