| FloFlo888 a întrebat:

Am o intrebare : Eu ma joc metin2 oriental(sv privat) pe un caracter de saman.Care stie ce trebuie sa pui pe iteme in afara de inteligenta ca sa fie samanu bun nu conteaza healar sau dragon plz repede. Cel mai bun raspuns Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| nomi1029 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/ghiduri-metin2.html Ai aici ghiduri care te vor ajuta. Funda?:D

2 răspunsuri:
| krisaniulian a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ai itm cu int si dex dar si sa-iti semi om in toate itemele si pietrii sa nu mai vb
Sa nu uitam ca trebuie sa iti bagi si pv

| Rikky554 a răspuns:

Pai ca sa fi un saman bun trebuie sa:
-Sa ai multa magie si multa viata,nu iti pune mult la str si la dex nici nu mai vorbesc,nu ai nevoie,deci tiar trebui niste anti razboinic, anti ninja, farmec.Cam asta ar fi cu samanii.Succes!