| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu jocul League of Legends ( LoL ). Vreau un campion OP de preferabil la 6300 sau 4800 IP. Sa fie pe MID. M-am gandit la Azir dar am auzit ca e greu de jucat si nu stiu sigur ce sa fac. AStept mai multe sugestii.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

OP e ala cu care stii sa joci. in jocuri de genul, caracterele sunt supuse mereu unui proces de echilibrare.
eu de exemplu eu cand jucam eram bun cu tipa aia cu pasarica pe umar...cum dumnezeu s-o numi...