| AlinelCo a întrebat:

Am o intrebare la care am nevoie de un raspuns rapid.
Acum maxim 10 minute am cumparat un joc pe steam. nu il mai vreau, il pot returna si sa primesc banii inapoi?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Da, desigur. Da' vezi sa fie in cutie. Doooh! Apeleaza la suport, depinde de joc. La unele se poate, la altele nu.

2 răspunsuri:
| TonyTZu a răspuns:

Pai fii si tu mai atent la ce specificatii are banuiesc ca iti merge il lag. Daca stii ca nu ai un pc adecvat pentru jocuri cu grafica ca Far Cy4 sau Assasin's Creed Unity nu mai cumpara.Intelegi frate?

| TonyTZu a răspuns:

Nici eu nu am un pc pentru aceste jocuri foarte tari dar nu cumpar pana nu imi iau un pc bun big grin