| Traidox a întrebat:

am o intrebare la SAMP (San Andreas Multiplayer)cand intru intr-un server imi deschide jocul si se incarca dupa aia imi zice alea ip si ala ca e conectat si reconectat ce trebuie sa fac sa apas o tasta ceva sau trebuie sa astept dupaia stiu ca alegi ce personaj vrei sa fii? DAU FUNDA care ma ajuta primul sau zice cea mai buna varianta!

Răspuns Câştigător
| DaffyDuck a răspuns:

E de la server rolling eyes De obicei cand intri, se incarca te pune sa scrii parola si dupa iti alegi personaj.Incearca pe sv asta RSE Romania Stunt Empire rse-community.com Bafta!