| Dariuspopa a întrebat:

Am o intrebare legată de metin2.
Pentru warr pvp la 55 ce accesorii sa folosesc si ce bonusuri pe ele.
Cel mai bun si ajutorabil raspuns, primeste funda!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| s1LLyRobert a răspuns:

Universal :
- colier lacrima cer - max pv, sabie, pumnal, 2 maini, sageti
-bratara lacrima cer - max pv, patrundere,semi-om, magie, absorbire pv sau foc
-papuci pheonix - max pv, sabie, pumnal, 2maini, sageti
-abanosi-semi-om, sabie, sageti 2 maini, pumnal
-scut lv 41 imun putere dexteritate semi-om si blocare atac
-koif lv 41 -semi om, evitare atac sageti, otravire, magie, regenerare pv
armura lv 54/48/42 max pv, sabie, pumnal, 2 maini, sageti
-arma fms pgm 40 + 10hh sau alta cu putere dexteritate patrundere critica si semi om
Set vs war :
aceleasi accesori -
-bratara - max pv magie semi om patrundere absorbire pv
- colier - max pv sabie 2 maini critica blocare
-papuci - max pv sabie 2 maini critica blocare
-scut aceleasi bonusuri
-koif aceleasi bonusuri
-abanosi semi om sabie 2 maini, rezistenta otrava
-armura max pv sabie 2 maini valoare atac reflexie sau viteza farmec
-arma fms pgm 40+ 10hh
La celelalte rase schimbi de exemplu : la ninja inloc de sabie - pumnal 2 maini-sageti, la sura in loc de 2 maini -foc daca intra daca nu bagi altceva, la saman in loc de sabie- evantai inloc de 2 maini-clopot. Sper ca ti-am fost de folos. P.S : Asa folosesc eu pe sv pvp sau pe cele normale