| groby1 a întrebat:

Am o intrebare legata de MINECRAFT:
Cum pot sa fac sa functioneze minecraft pe 1.5 GHZ, 64mb video card, 1gb ram..sau cum pot mari capacitatea celor mentionate.
FUNDA MARE!

2 răspunsuri:
| Metalheadforever666 a răspuns:

Slab pc-ul.Ai putea sa bagi toate setarile la minim, dar nu cred ca o sa scapi de lag.

| groby1 explică:

Nu despre lag e vorba adica nu imi merge deloc si ce as putea sa fac ciudat ca World of Warcraft imi merge si e cel mai fain joc din lume si cel mai raspandit si are 16gb si un amarat de minecraft care are 60mb nu functioneaza...Si sa nu aud comentarii de genul: cumpara piese noi sau PC nou