| GabiTheFEAR a întrebat:

Am o intrebare legata de MINECRAFT : cum pot sa ma joc pe mineplex? Imi spune ceva legat de textura si nu ma lasa sa intru la minigame-uri. PS : Eu am cont premium!

3 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Ai texture pack? daca da scoate-l, daca nu incearca sa iti iei din nou minecraft-ul si sterge-l definitiv pe cel vechi.

| GabiTheFEAR explică (pentru Alexul99):

Cu texture pack-ul nu cred ca e problema ca nici cand il am nici cand nu-l am nu merge

| AlexPreda1994 a răspuns:

E cumpărat sau ai cont de pe mcleaks.net sau cum îi zice?! Încearcă și pe hypixel și vezi dacă e de la tine sau de la server... uită-te la cerințe, poate are niște cerințe speciale serverul... aștept un screenshot cu eroarea.