| cataoradea a întrebat:

am o intrebare ma puteti ajuta va rog e urgent! Am windows 8 si cand intru intr-o aplicatie sau altceva mi se face ecranul verde si se inchide toate folderele care le-am deschis si dupa revine din nou imaginea.Si cateodata se stinge si se reaprinde ecranul. FUNDA CINE MA AJUTA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide calculatorul si sterge-l de praf cu o pensula moale.Si ventilatoarele la fel.Curata conductorii cu acetona si lasi un timp sa se usuce. Daca dupa asta tot face figuri, reinstaleaza windowsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte posibil sa ai si virusi, asa ca cea mai buna metoda este sa reinstalezi windows-ul.