| alexonit a întrebat:

Am o intrebare, mi-am scos ieri un joc Transformers fall of Cybertron si mi-o mers toata ziua acuma in dimineata asta am intrat in el si imi tot scrie loading si l-am lasat aproape o ora si tot asa imi apare si de acolo nu imi mai merge

2 răspunsuri:
| gabriel0980 a răspuns:

Pai trebuie sa il dezinstalezi si pe urma il instalezi si daca mai face asa o data incearca sa il deschizi cu run as administrator

| gabriel0980 a răspuns:

Pai trebuie sa il dezinstalezi si pe urma il instalezi si daca mai face asa o data incearca sa il deschizi cu run as administrator.