| Viitorulapropiat a întrebat:

Salut tpu...am o intrebare pentru cei ce joaca LOL.Ce campion la 3150 imi recomandati? As vrea unul care sa poata lovi de la distanta...ce parere aveti despre Corki? dar despre Katarina? (nu conteaza pe ce post joaca)
dau funda pentru cel mai indetaliat raspuns...

1 răspuns:
| teemo2000 a răspuns:

Depinde cu cine sti sa joci. Katarina nu da de departe si greu de jucat. Foarte greu, dar si daca stii, ii rupi pe toti. Mie personal imi place Teemo. Si Twitch este bun daca stii juca cu el. LeBlanc care este foarte tare, dar si foarte greu de jucat.
Acuma depinde de cine iti place si cu cine sti juca.