| Andreyquyz47 a întrebat:

^^, Am o intrebare si va rog fara jigniri! Care aveti cont pe metin2ro server Trianguli si nu mai jucati, sau sa ma ajutati cu niste iteme sau yang, ca ieri am luat ban si credeam ca din cauza Hack-ului, dar din cauza ca am facut reclama am luat. tongue, deci daca ma puteti ajuta lasati-mi id de mess sau id de skype, nu lasati aici conturile. dau Funda! tongue ( pe skype am numele AndreyQuyz d(-_-)b

1 răspuns:
| M2IlegalTeam a răspuns:

Un hack de yang/MD nu te intereseaza? Eu impreuna cu echipa mea am realizat un hack de MD/Yang. Pentru orice nelamuriri lasa un comm pe youtube!
http://www.youtube.com/watch?v=gEuQ2m6rZtQ