| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare tare importanta adapteru meu a cazut la net si nu stiu ce sa fac?

am dat update la driver da nu merge sad

System Information

Time of this report: 9/5/2014, 15:18:30

Machine name: BUF107026

Operating System: Windows 7 Enterprise 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601. win7sp1_gdr.140303-2144)

Language: Danish (Regional Setting: Danish)

System Manufacturer: Hewlett-Packard

System Model: HP ProBook 4340s

BIOS: Default System BIOS

Processor: Intel(R) Core(TM) i3-3110M CPU @ 2. 40GHz (4 CPUs), ~2. 4GHz

Memory: 4096MB RAM

Available OS Memory: 2952MB RAM

Page File: 1818MB used, 4084MB available

Windows Dir: C:\WINDOWS

DirectX Version: DirectX 11

DX Setup Parameters: Not found

User DPI Setting: Using System DPI

System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)

DWM DPI Scaling: Disabled

DxDiag Version: 6.01. 7601.17514 32bit Unicode

ajutor va rog? funda si multe multumiri happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai daca spuneai de la inceput ce ai stiam. Nici acuma nu stiu bine dar banuiesc ca vorbesti de placa de retea: http://www.driverscape.com/......4340s/2188
Alege una din Network Cards si vezi daca functioneaza cu ea. Incearca-le pe toate 3 si vezi cu care merge ca eu nu stiu varianta ta.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce adapter? Aia este o denumire generica. Adapterul poate fi intre multe piese dar la net nu vad cum. Poate ca ai un hub, un modem sau altceva. Fii mai explicit sau pune un link cu imaginea lui.

| ChristianS a răspuns (pentru Salontanul):

Daca miai da numai niste linkuri cu drivere pentru network la HP ProBook 4340s ar fi de ajuns happy ca nu vreau sa-mi irosesc timpul la el! ca de nu il duc la reparat? doar drivere da-mi!

| ChristianS a răspuns (pentru Salontanul):

Nu mi am nevoie laughing s-a facut singur nu stiu cum laughing parca parea ca problema era serioasa dar se pare ca era asa easy laughing mersi oricum funda
ps:windowsu e modat de aia nu e pre stabil

| Salontanul a răspuns (pentru ChristianS):

Multumesc si eu.

| Salontanul a răspuns (pentru ChristianS):

Pai daca spuneai de la inceput ce ai stiam. Nici acuma nu stiu bine dar banuiesc ca vorbesti de placa de retea: http://www.driverscape.com/......4340s/2188
Alege una din Network Cards si vezi daca functioneaza cu ea. Incearca-le pe toate 3 si vezi cu care merge ca eu nu stiu varianta ta.