| TerogRaspundePrietenas a întrebat:

AM o mare problema cu un joc si aceas problema o mai are si un prieten de-al meu am decis sa jucam Cube World
L-am instalat corespunzator avem toate cerintele pentru a juca jocul avem instalat DirectX, Driver Video/Audio si cand intru in Launcher se incarca apoi apas play si imi apar mai multe erori
"Direct3D/XAudio2/MSVCR.dll" astea apar deci ce pot face Avem windows 7 64Bit eu ma gandeam ca din cauza asta nu ne merge daca va intrebati da si el are acelasi Windows Deci v-as ruga din toata inima sa raspundeti cat mai repede si cat mai multi dau FUNDA!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Instaleaza Microsoft Visual C++ 2013!