| Th3Anon1mB0y a întrebat:

Salut TPU! Am o mare problema deci mi-am descarcat recent (acum cateva secunde laughing ) MinecraftSP si cand vreau sa intru in el imi arata : error : cloud not create the java virtual machine. si imi mai arata : error :a fatal exception has occurted. Program will exit. Va rog sa ma ajutati imi doresc sa joc minecraft dau funda + vot va rog frumos TPU daca imi puteti spune ce inseamna si ce ar trebui sa fac va-s fi recunoscator. cel mai dezvoltat raspuns primeste fundita + vot

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

JAVA VIRTUAL MACHINE LAUNCHER - Error: Could not create the Java virtual machine. A fatal exception has occurred.Program will exit
Deschide un fisier notepad si scrie in el
@echo off
Java.exe -Xmx1024M -Xms1024M -jar "C:\%homepath%\Desktop\Minecraft.exe"
Inchide-l si salveaza ca-> Minecraft Start.bat
daca nu merge incearca altfel
Deschide un fisier notepad si scrie in el
@echo off
Java.exe -Xmx1024M -Xms1024M -jar "C:\%homepath%\Desktop\Minecraft.jar"
Inchide-l si salveaza ca-> Minecraft Start.bat
Daca tot nu merge descarca Java 7 JRE version http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/index.html Sa nu confunzi cu JDK Version. Cam asta stiu!

| DRGAndrei a răspuns:

1)Cauta pe net Magic Launcher
2)Downloadeaza-l
3)Scrie un nume si o parola la intamplare
4)Start! happy