| Andrey_Andrei_1995_qiBJ a întrebat:

Am o mare problema. incerc sa iau gta san andreas pe tableta android, dar dupa ce am instalat jocul imi zice "download failed because you havent purchased the app" si nu ma lasa sa joc. Aveti idee ce pot face ca sa joc? P.s daca se poate o metoda fara root, nu imi merge pe tab

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Acea eroare apare in momentul in care jocul vrea sa descarce fisierele auxiliare, denumite "game cache". Daca vrei sa nu iti apara, gaseste undeva sa descarci jocul cu tot cu fisierele alea, si sa pui tu manual fisierele in android>data>obb