| BineeeMa a întrebat:

am o mica, dar enervanta problema. Am jucat si terminat GTA IV si LA Noire, dupa aceea le-am dezinstalat. Acum de cate ori instalez si incerc sa pornesc oricare joc din cele doua imi apare o eroare "GTA IV (sau LA Noire) has encountered a problem and needs to close". Dupa ce apare sigla cu Rckstar Games ecranul clipeste si apare eroare respectiva la ambele jocuri. Mentionez ca nu am avut probleme cu nici unul din jocuri cand le-am instalat si jucat prima data. Nu mai stiu ce sa fac, ma enerveaza la culme mai ales ca le-am reinstalat pe fiecare de n ori.

1 răspuns:
| Voicu_Costin_1989 a răspuns:

FI ATENT.o sa iti spun niste pasi pe care trebuie sa i urmezi:1 scrie in "run" "regedit".2 dai hkey_current_user 3 dai software 4 rockstar games (stergi acerst fisier ) sper ca te-am ajutat