| DarkFlash081 a întrebat:

am o mica problema la jocul Transformers Fall of Cybertron nu stiu cum pot sa fac sa joc jocul multyplayer daca puteti spuneti-mi si mie cum.Voi da funda la cel ce ma ajuta!

2 răspunsuri:
| TeoTudor a răspuns:

Salut baga-ma la rpieteni si da-mi link pentru transformers eu iti voi spune cumwinking

| TheNewSanta a răspuns:

Salut, asigurate ca jocul are mod Lan sau Co-op si downloadeaza programul: Tunngle ( instaleaza-l) fa-ti cont pe siteul lor deschidel... loggeazate si da search numele jocului, intri unde vezi mai multi playeri si apoi intri in joc in modu lan/co-op si dai o cautare de servere