| MihaicaDan a întrebat:

Am o nelamurire. Daca imi cumpar CS Go pe steam-ul meu... o sa-l pot instala daca. de exemplu imi reinstalez windows-ul? Sau. Daca dupa ce il joc pe calculator vreau sa il instalez si pe laptop tot pe acelasi cont de steam e gratuit? Nu am mai cumparat jocuri de pe Steam si as vrea sa stiu cum se face. FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Da normal, cand cumperi un joc pe steam iti ramane in librarie de jocuri din cont si nu se mai sterge din cont. Il poti instala pe 10 pc-uri si tot merge daca il joci de pe contul respectiv. Si il poti juca si de pe alte conturi nu conteaza...

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da uai. Vezi ca de aia exista policy si FAQ la orice site. Holbeaza ochii mari si o sa vezi ce si cum.

| AgentTorque a răspuns:

Ai pus un comentariu la o intrebare de acu 4 ani…

| Mattia_Mantovani_1991 a răspuns:

Am o intrebare despre cei care au counter strike global ofensive(cs:go) cum pot sa ma joc daca am pe steam csgo-ul cumparat si il l-am in contul meu, dar eu il am din Asia ce fac?
Ca am facut o chestie cu vpn si l-am bagat pe steam dar cand intru in joc imi zice

http://prntscr.com/l3zpt3