| Davidutz_Davidutzull_1996 a întrebat:

Am o poblema care ma c-am calca pe nervi. Cand pornesc frumos laptopul, se vede ecranul frumos NORMAL.
Dar peste 5-6 secunde, se regleaza luminozitatea singura si se face intunecat, dar nu intunecat sa mai vezi ceva pe ecran nimic nu pot sa vad. doar cand apas Fn + F6 Stau 2-3 secunde se face din nou negru... e clar ca e luminozitatea ce e de facut, se poate sa am probleme cu bateria incarcatorul vreau sa mai precizez ca nu imi arata procentele la baterie adica imi apare - No battery is detected. - As vrea sa ma ajutati, va rog dau Funda!

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Sigur ai o problema la baterie, vorbeste cu un specialist care te poate ajuta.

1 răspuns:
| Davidutz_Davidutzull_1996 explică:

Da, dar am incercat si fara baterie. asa ar fi trebuit sa mearga.