| alex223 a întrebat:

Am o probleca cu Jocul de pe steam Unturned
cand merg in orasul Stratford sau in alte orase mi-se blocheaza jocul 10-15 sec am incercat sa suport defectul dar cand sunt alergat de zombi si se blocheaza sunt mort setarile le am pe low toate imi puteti spune cum sa il fac? sau cum sa dau reset la setings va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| PenguinGaming a răspuns:

Nu cred ca se poate da reset la setting si in orice caz daca dai restart ti se vor seta setarile pe medium. In cazul tau ar trebui sa schimbi calculatorul sau sa incerci alte jocuri gen The Sims sau metin2x