| HεεЌεЯε a întrebat:

Am o problema, am incercat sa descarc need for speed most wanted(si alte jocuri)si dupa aia imi apare ceva cu DNS, am incercat sa fac ce zice acolo si nimic n-a fundctionat.stiti vreo modalitate prin care sa mearga? ieri nu a facut asa. si netu merge, are conexiune chiar mare.dar nu pot downloada nimic.ce sa fac?
Sper ca ma puteti ajuta voi!

2 răspunsuri:
| HεεЌεЯε explică:

Am rezolvat tongue, era de fapt o retea prea plina, si nu puteam accesa pagina respectiva de download.

| Surulache a răspuns:

1.Reinstaleaza windosu
2.Reinstaleaza jocu
Daca merge lasa aici comm