| Alecsx25 a întrebat:

Salut, TPU. Am o problema, am instalat SNOW MOD pe San Andreas si acum vreau sa-l scot. Nu merge cu dezinstall, am incercat. Am dezinstalat SA si dupa l-am instalat, tot exista modul. Stiam ca trebuie sa intri undeva unde sunt salvate toate modurile si stergi de acolo. Cine ma ajuta?

1 răspuns:
| Grimmjow69 a răspuns:

Trebuie sa dezintalezi mod-ul cu Mod.Installer 1.1, iti gaseste mod-urile care le-ai instalat pe parcuri apoi le poti dezinstala: http://www.thegtaplace.com/downloads/f1001-san-andreas-mod-installer-11

Bafta!