| Kaneki a întrebat:

Am o problema cand incerc sa deschid Devil May Cry 5. Imi ca o eroace cu D3DCOMPILER_43.dll. Am incercat sa o rezolv dar nu am reusit. Cine ma poate ajuta? Va rog frumos. Daca stiti cum sa rezolv lasati niste explicatii detaliate deoarece inteleg mai greu. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheCostumeCat a răspuns:

Buna! Ai luat jocul de pe net(fara sa-l cumperi) skidrow/crack nu contine si programele pentru a juca jocul cel mai bine e sa-l cumperi, daca nu cauta pe dll fixer respectivul ddl si il descarci RAR il dearhivezi si il bagi in folderul jocului!