| ManuLasc1700 a întrebat:

am o problema cand incerc sa pornesc un joc imi da eroare.

Sorry, your system does not support 3d graphics please check your hardware and system configuration then try again

Pana acum imi mergea, dar s-a jucat fratele meu mai mic pe laptop si cand am intrat sa fac si eu ceva sa ma joc sa una sa alta mi-a dat pana acum nu am mai intalnit-o ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Placa ta video nu suporta grafica 3d, mai vrei ceva? Cumpara-ti o placa video performanta.

| ManuLasc1700 explică (pentru Jipa95):

Pana atunci a mers

| gherv1gamer a răspuns:

Nu tia stricat nimia fratetu trebuie sa fii prea pro sa faci aia dar uite cum se rezolva cauta pe net driverboster puneti driveurile dupa puneti directX de pe siteul Microsoft iti va da automat cea mai buna versiune pentru tine cam atat iar daca eroarea persista desfa pc scoate placa video (dacai pe integrat naspa) si reseteaza BI-OS scoate bateria si las-o asa 10 minute