| ValiCR7 a întrebat:

Am o problema : Cand pornesc PC-ul, Monitorul sta 2 secunde si se opreste, Din nou il pornesc sta 2 secunde si se opreste. Asa de vreo 30 ori. E foarte enervant. Care poate fi problema? (precizez monitor : Samsung SyncMaster 931c)

Răspuns Câştigător
| ZuCris a răspuns:

Incearca sa folosesti alt Monitor pentru a reinstala driverul video, cauta pe Google, daca nu merge asta uitete atent cit timp e pornit daca nu vibreza sau ceva, daca vibreza du-l la reparator, daca nu e stricat ceva cu totul. Alta problema poate fi PLaca Video, uita daca nu e ars ceva, sau incearca sa stergi praful de pe ea. Dar decit sa strici vreo ceva incercind sa faci toate astea mai bine du-l la reparator.

1 răspuns:
| ValiCR7 explică:

Mi-am cumpărat alt monitor