| Sabo_Alexandru_Robert_1993 a întrebat:

SALUT TPU!

Am o problema, cand vreau sa pun calculatorul pe sleep mode mi-e se stinge monitorul tot dar coleru de pe procesor se mai invarte si beculetul palpaie sad cum sa fac sa nu se mai invarte culerul, si sa nu palpaie becul, da sa fie pe sleep mode adica daca il aprind sa fie totul cum l-am lasat eu happy

dau funda!winking

4 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Pai daca vrei asta, poti incerca modul hibernate (hiberneaza) pentru a "inchide" calculatorul.

Sper ca te-am ajutatwinking

| Sabo_Alexandru_Robert_1993 explică (pentru LanGooP):

Aham. da vreau sa stiu cand vreau sa il aprind de la buton se aprinde si tot acolo am ramas unde am fost cu paginile si alea alea?

| LanGooP a răspuns (pentru Sabo_Alexandru_Robert_1993):

Exact. Toate paginile pe care le-ai accesat si sunt accesate raman intacte big grin

| Sabo_Alexandru_Robert_1993 explică (pentru LanGooP):

Eu am windows 8.1 si nu imi apare hibernate numa sing out, shut down, sleep si restart sad