| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Cs 1.6. Azi am luat un cfg de pe net si l-am pus si nu mi-a placut, si cand l-am sters am intrat in joc si acum cand trag cu arma in timp ce trag sare imaginea 1 cm in sus ( nu stiu daca intelegeti ) ceea ce inainte nu era asa, si e foarte enervant ca nu poti tinti bine. Am dezinstalat cs si cand l-am instalat la loc mi-a dat deodata setarile care le-a avut inainte sa-l sterg, am sters si din valve si tot de degeaba. De unde sa mai sterg ce a mai ramas de la cs, atunci cand il instalez se fac setarile care erau inainte sa-l sterg. Va multumesc

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

In timp ce sare tinta se misca foarte tare si imaginea. De ex cand trag cu awp si pun tinta in cap dupa ce trag sare imaginea in sus 1-2 cm. Nu am steam

| OneCs a răspuns:

Cum adica sare imaginea, vrei sa zici tinta? Ai cs pe steam?

| OneCs a răspuns:

Nam mai auzit de asa ceva.
Vezi din setările cs la opțiuni dacă poți rezolva ceva.