| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cs 1.6 nu pot schimba numele, are numele Pro-Game sau ceva de genu si cand incerc sa il schimb nu merge, am incercat si din consola, si din cfg dar nimic, mai exista vreo alta metoda sa il schimb?

Răspuns Câştigător
| ZAsiral a răspuns:

Instaleaza alt cs de pe alt site cel mai bun e cs 1.6 final lant

| Danger30 a răspuns (pentru ZAsiral):

Am gasit cum trebuie, aveam un fisier de la un sv care imi modifica automat cfg, am reusit sa il sterg, dar multumesc oricum

1 răspuns: