| iMwrr a întrebat:

Am o problema cu internetul(Clicknet clar).De ceva timp am clicknet si pana acum mergea tot la fel, adica greu.Mereu cade netul din 5 in 5 minute, merge foarte greu mam tot chinuit sa vad ce are si pur si simplu cred ca asa e dat de la Dumnezeu sa mearga prost.Help!?

1 răspuns:
| Music4life a răspuns:

Suna la ei si spune-ti problema... poate nu e de la tine ci de la serverele lor. In caz contrar o sa trimita o echipa sa investicheza in cel mult o saptamana.

P.S. Si totusi cred ca e de la modem.