| sk8punk_1616 a întrebat:

Am o problema cu internetul. Daca ma poate ajuta cineva la urmatoarea problema as ramane recunoscator! Deci:

Eu joc counter strike, iar cei care joaca stiu ca exista mult prea "iubitul" LAG. ma confrunt cu problema lag-ului de cateva zile. ma rog nu asta e problema, problema este ca eu am router upc cisco dar cand conectez firu de net la laptop el tot pe wireless alege sa functioneze. as vrea sa folosesc netul prin fir de la upc sa vad daca mai am lag. am fost informat ca ar putea fi problema din cauza netului Wireless! Multumesc mult celui care imi va da raspunsul ajutator!

1 răspuns:
| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Succes la rezolvarea problemei! Habar n-am! Sorry!