| AlexJr11 a întrebat:

Am o problema cu jocul SAMP, cand intru in el mi se face ecranul alb-gri, alb-gri, si imi intra in GTA, nu in SAMP, daca intru in jocul GTA imi merge, problema este cu SAMP, ce sa fac? Cine ma ajuta ii dau o Funda+Vot, va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| AndreiUNJucator a răspuns:

Problema este de la serverul pe care joci. Incearca rpg.played.ro un server nou deschis 50/50 in 7 zile. Cautam helperi care sa ajute playerii. Distractia este maxima